| Denysa-Myhaela a întrebat:

Am si eu o rugaminte de unde iau si eu tramvaiul 21 din bucuresti ca sa ajung in "complexu europa" unde e statia pentru. tramvaiu 21 in ce zone sau cartiere ceva mai aproape de gara de nord e vreo statie pentru tramvaiu 21?

2 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

De gara nu prea e aproape. Cel mai aproape ar fi sa iei de la gara de nord metroul in directia dristor 2. Cobori la statia obor si de acolo iei tramvaiul 21. Statia se vede de la iesirea din metrou (linia tramvaiului 21 e cea perpendiculara pe pasaj), dar cel mai bine ar fi sa intrebi sa stii exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepind cu Sf.Gheorghe, toata Calea Mosilor si toata Sos.Colentina. Asta este traseul lui 21.