| MuZIcaEuNDrOg a întrebat:

Hey.Buna T.P.U.Ma duc peste 1-2 saptamana la shopping si as fi vrut sa ma duc si in complexu Europa pentru ca am auzit ca e suuper ieftin.Au produse de firma? Au o calitate buna? Sunt Ieftine?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da! made in china!

| KodrutZ a răspuns:

"Produse de firma" si "ieftin" nu le gasesti impreuna in Romania decit foarte rar, sub nici o forma in bazaruri (ca asta e si Europa, la urma urmei). Daca vrei sa te imbraci/incalti la modul serios, iti recomand calduros sportsdirect.com.