| energyayzer a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma si pe mine. Am nevoie de ceva idei pe tema: "Sufletul unui poet este un cintec din care se nasc nenumarate trairi. versurile."

1 răspuns:
| eusicumine_4355 a răspuns:

O trecut aproximativ 3-4 luni de la data postarii, si nimeni nu a gasit un raspuns big grin. E intr-adevar un enunt care iti da de gandit. Sincer o sa-mi ia ceva timp sa ma exprim. O sa revin eventual dar ma indoiesc ca mai ai nevoie de raspuns. A-si vrea sa stiu ce ai gasit totusi.