| Pana a întrebat:

Salut.Am nevoie de ceva idei pentru realizarea unor fotografii cu tema "violenta". va rog frumos sa ma ajutati happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Deseneaza un portret al unei femei maltratate. Ii invinetesti un ochi iar pe fata ei faci niste lacrimi care curg iar in mana o batista si scrii undeva un mesaj.Eu am desenat ceva in genu asta in clasa a 8-a si l-am facut tot desenu in 2 culori am ales violet si alb ca culori de baza iar dupa am mai amestecat violet cu albastru pentru ochii umflati. A iesit ceva super misto pacat ca numai am desenu ca ti-l aratam din pacate se afla intr-o expozitie

Răspuns utilizator avertizat
| Pana explică:

Intentionam oricum sa fie alb negru numai ca nu am idei prea multe in legatura cu aceasta tema.ma gandeam ca daca pun un copil intr-un colt e ceva banal, comercial nu stiu, cam toata lumea abordeaza cadrul acesta. oricum, multumesc sorindaniel. happy