| xMădă a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine:Am instalat SweetIm, iar acum l-am sters am sters orice document chiar si din Recycle Bin cu SweetIm si mie tot imi apare Mozilla Firefox cu sweetim. Spuneti-mi si mie ce as putea face sa imi apara mereu cand deschid Mozilla Google-ul.Adica ca pagina de pornire.
Si sa stiti ca jos nu imi apare sa imi apare ca pagina de pornire. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Unelte-opţiuni-general-pagină de start şi scrie acolo ce site vrei tu să-ţi apară. Ai şters programul dar nu l-ai dezinstalat. Baftă!

3 răspunsuri:
| xMădă explică:

I-am dat asta si tot imi apare

| Prishille a răspuns:

Cam abigua postarea ta, daca vrei sa nu iti mai apara in mozilla, mergi la start, apoi control panel, apoi program, apoi unistal program si cauta in fereastra ce s-a deschis "toolbar sweetim„ apoi da clik si dezinstaleaza(uninstal)

| Cineva_3810 a răspuns:

Simplu
happy
tools->addons->sweetim toolbar(sau nu stiu exact cum se cheama)
sper ca te-am ajutat!happy