| piciu25 a întrebat:

Vreau sa imi iau un lcd led si nu stiu ce marca sa aleg intre: samsung, sony, sharp si panasonic.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Televizoarele LCD si LED sunt doua tipuri diferite. Daca vrei LCD atunci cred ca mai bune sunt cele Samsung si LG (eu am LG). Nu stiu care sunt mai bune din cele LED dar poti cauta pe internet si precis gasesti discutii. Numai bine!

| OoOMARIUSOoO a răspuns:

Sony sunt cele mai bune.Eu te sfatuiesc sa iei Sony

| piciu25 explică:

Eu stau in italia.si azi la magazin am vazut lcd led...nu lcd separat si led separat.na ce pot zice.as vrea sa stiu care ar fi cea mai buna marca dupa parerea voastra!