| justme_2012 a întrebat:

Sunt intr'o mica dilema... vreau sa imi achizitionez o camera foto digitala...si nu stiu ce marca sa aleg:sony samsung sau panasonic?

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Sony, Canon si Nikon sunt cele mai bune firme de aparate foto...insa nu firma conteaza ci modelul.gaseste una care sa aiba caracteristicile pe care le vrei si care sa fie la pretul convenit de tine;) mie una imi place asta: http://www.sony.ro/hub/camere-cyber-shot-digitale/gama/camera-subtire :x

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu am Sony si e f buna:p
fundoi?:*

| Ofiintă a răspuns:

Sony din cate stiu eu este o marca de calitate si nu o sa ai nici o problema cu el! Pozele vor iesi naturale si cu o gramada de setari vei fi multumita! Numai bine. pa

| chr01 a răspuns:

Sony sunt cele mai bune! unele sunt si cu touchscreen!