| TaviComplicat a întrebat:

Vreau sa imi vand laptopul pe OLX, dar nu stiu cum il trimit prin curier si vreau sa stiu daca cumparatorul mi-l poate returna si cum primesc banii de la cumparator. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Suni la curier, ii dai laptopul, ii spui ca il trimiti cu ramburs, astepti cateva zile, te suna curierul si primesti banii. Cumparatorul ti-l poate returna dupa ce a plecat curierul doar daca esti tu de acord.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la curier, vine acasa iti ia pachetul, te intreaba cat vrei ramburs si iti aduce banii peste cateva zile