| nemo a întrebat:

Zice-ti-mi si mie o adresa de hotel/motel (sau oriunde se poate inchiria o camera pentru cateva ore)Dar sa fie sub 70ron! E pentru un prieten care nu are sa o "prinda" pe prietena lui.

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Eu cred ca se poate la orice hotel asta, se poate face "pe sub mana" cu receptionerul/ista care imparte bani cu personalu pe-acolo.
Nu am incercat personal lucru asta dar am auzit asta ca ar merge happy... bine ca acu nu te duci la un hotel de 4-5 stele[da` cred ca si acolo merge]

Distractie placuta prietenului

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Http://maps.google.com/......maps/place view:text&ei=rxsYS4y0E5PFsgaHt8StAQ

| JeSa a răspuns:

Buna!, m-ai amuzat!, depinde in ce localitate;), asa pot sa-i ofer in loc. la mine un motel cu pret redus, in zona Moldovei!, ps. http://www.addsite.ro/......1861.html, Sa fii iubit!, Pa, pa!

| JeSa a răspuns:

Hmmm, completez rasp. :P ps.;) http://www.tourismguide.ro/html/orase/Bucuresti/Hotel_Bucuresti.php sper sa va fie de ajutor, Pa, pa!

| 31957319 a răspuns:

In ce oras. Daca ii din timisoara, Hotel Larisa, are preturi accesibile. Daca nu la camping, Padurea Verde Sub 50 de roni noapte, conditii bune pentru planuriile lui.

| cheloo74 a răspuns:

Nu era normal sa spui macar din ce judet esti? Uite eu iti recomand o pensiune in Zam, jud HD cu 60 RON/noapte cu conditii impecabile. Dar daca prietenul tau e din Constanta sa zicem? Vine pana aici?

| nemo explică:

Oops. se pare ca am uitat un "mic" detaliu. scuze. Bucuresti blushing