| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o problema, eu si prietena mea ne-am hotarat sa facem sex, fiind virgini amandoi. avem o relatie de 2 ani, dar problema este ca nu stim unde am putea face acest pas. vreau sa fie ceva romantic, sa pregatesc o camera de hotel sau ceva.as avea nevoie sa stiu daca se poate inchiria o camera la hotel, motel pentru cateva ore(ca eea trebuie sa fie acasa pana la ora 23). care ar fi pretextele cu care sa merg sa inchiriez? va rog mult ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Hmmm...
ori mai astepti putin pana se face cald si va duceti la mare...
pe plaja seara. e romantic.
sau la o pensiune...
la hotel e prea scump... parerea mea.

deci ori la motel. dar o pensiune nu ar strica.

cereti o camera cu pat dublu.
in jur de 100 lei noi.
pentru o noapte,.
asa nu va va deranja nimeni.

cumparati niste lumanari parfumate si le puneti in camera.
ceva afrodisiace pentru bae. ca pana dimeneata e mult.
cam atat poti face la pensiune/motel

| Mirela a răspuns:

Pur si simplu te duci si inchiriezi nu. ti cere nmn socoteala dc inchiriezi[daca nu aveti peste 18, sau cel putin tu nu cred ca iti va da camera], ce trebuie sa. ti ceara socoteala pentru ce faci? e banu` tau n.are nmn trebuie cu tine... dar stati si voi mai multlaughing)ca o sa.si dea seama ca v.atsi dus doar pentru sex straight facesi e km jenant. poate dai peste cineva cunoscut acolohee heekm penibil ar fi