| Tyctak a întrebat:

A aparut un joc nou pe steam pe nume Trove si am ajuns la o misiune in care spune ca trebuie sa intru intr-un club, cum fac asta, si cum ma pot intalnii cu prietenii?

1 răspuns:
| haack a răspuns:

Deci pentru a intra intr-un club trebuie sa apeşi tasta p dr trebuie sa fii cu un prieten. Pentru a fii cu prietenii tai trebuie sa intraţi ambii in joc si sa va întâlniţi la spawn. De acolo intraţi in acelasi portal si noroc. Sper sa te ajut. Da mai ai intrebari spune-le.