| ReddY25 a întrebat:

Joacă careva Euro Truck?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am jucat eu cand eram mai mic laughing

A fost/este gratuit ca si trial pe steam stii ce au facut, te lasa cateva niveluri dupa care iti recomanda sa cumperi jocul si pa se termina jocul acolo...
60 de euro sau cat e el acum cu DLC-uri pentru o grafica din 2012 este mult si nejustificat!

sunt gamer ocazional mai butonez cate un joc fie simulator auto fie gen NFS
nu ma atrag jocurile atat de tare actual...

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Eu laughing

Bine, acum ceva mai rar că nu mai am timp și am început să mă plictisesc big grin

| Anonimul151 a răspuns:

Eu joc... Însă în ultimul timp nu prea am făcut-o. Dar din când în când ma mai joc.

| AcelasiDarNuMereu a răspuns:

Eu si cu fratele meu.

| vodka020202020 a răspuns:

Cum ți se par nunțile pe marte?

| vodka020202020 a răspuns:

L-aș instala că vreau să fac nuntă, tu deunde l-ai instalat?