| schajuman1344 a întrebat:

A jucat cineva Crashday? Vi-l recomand! Nu imi vine sa cred ca a fost lansat in 2006 si e atat de super-extra-mega-iper tare chiar si acum si peste 10 ani, va fi tot la fel! Voi ce parere aveti? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Putea fi mai bun. cateva curse sunt mult prea grele la cata rabdare am eu. genul deathmatch si stunt-mode sunt cele mai originale si imi plac foarte mult, doar ca trebuie sa parcurgi campania aia grea sa deblochezi alte curse masini etc