| vlad2011 a întrebat:

Acest laptot este bunde jocuri performante? Link http://www.vexio.ro/......0gb_P21972 Mi l-am comandat deja.

3 răspunsuri:
| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Eu zic ca e bun,am si eu la fel modelul, numai ca eu am i3, acesta i5, eu 3 pe ram, acesta 4, eu placa video de 1, acesta de 2 si tinand cont ca mie imi merg jocurile ff bine(cele performante)deci nu s-ar pune problema sa nu meargawinking

| Binelu a răspuns:

E pe Sistem de operare Linux.Iti sugerez sa nu il iei incearca un Sony Vaio.

| silviucristi a răspuns:

Da dar jocurile sa nu fie prea prea