| Neverrrrrr a întrebat:

Acesta este CS GO nu(pe steam e 14 euro si ma gandesc sa nu fie altul 1.6)? https://www.g2a.com/counter-strike-global-offensive-glob al.html,si vad mai joc niste,, vanzatori,, care dau key mai ieftine, de la aia care au rating 99% este sigur nu?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Este 100% sigur si legit. g2a este un sponsor oficial eSports, toate keys sunt valabile. E o alternativa a steam'ului, unde cam tot e mult mai ieftin decat pe steam. De ce e mai ieftin? Pai tu cumperi de la un alt player, nu cumperi direct de la distribuitor(steam) si e normal sa scada pretul.
Am cumparat in jur de vreo 100 jocuri de pe g2a si adsolut toate merg.
Iti pot da steamul meu ca dovada.