| anonim_4396 a întrebat:

Acum mai mult timp am jucat Medal of Honor (Allied Assault, Spearhed si Breakthrough). Toate 3 imi mergeau super.Acum...de curand am incercat sa instalez din nou Allied Assault si nu imi mai merge. ZICE : GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

Ce as putea sa fac? thinking

3 răspunsuri:
| atvLoVeR a răspuns:

Salut.Trebuie sa ai instalat primul Medal of Honor(Allied Assault)!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu dar nu-mi mai merge sa-l instalez...imi zice : ...could not load OpenGL subsystem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea asta era pentru sora mealaughing laughing dar nu intereseaza pe nimeni...:-J