| FiveM a întrebat:

Acum o saptamana am dat contul meu de gta 5 (fivem) la un prieten si astazi el sia cumparat gta-ul si cand intram pe fivem ne da pe acelasi cont cu id la fel si tot ce am eu are si el
Ce pot face

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Se deconecteaza el sau mergi in cont si vezi daca are salvat dispozitivul lui sau ceva.

| BestMitzi a răspuns:

Spune-i sa caute pe yt tutorial sa stearga memoria cache din joc si dupa s-a rezolvat totul si el nu o sa mai aiba ce ai tu pe cont!