| CuscoBogdan a întrebat:

Eu cu fratele meu ne jucam fivem, eu am contul meu de fivem, rockstar,epic games. El are contul lui de fivem, rockstar, epic games (ne jucam de pe același pc) iar când intram pe un server de fivem nu avem conturi diferite.Ce face el pe contul lui se pune și la mine pe cont (daca intelegeti). Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Ai uitat sa dai log out

| Anonimul8091231 a răspuns:

Ar trebui sa dai logout de pe contul lui. Asta daca vrei sa joci pe contul tau. Iar daca vrei sa jucati impreuna pe fivem va trebuie inca un dispozitiv ( PC/Laptop.