| NaturalLl a întrebat:

Acum s-a actualizat Subway Surfers World Tour in Arabia...pana acum a fost in Paris. Eu pe smartphone-ul meu mai am memorie libera 14. 88GB, am avut Subway Surfers Paris si acum cand sa-l actualizez imi zice ca nu am destula memorie...eu avand 14. 88GB. Ajutati-ma si pe mine.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am patit si eu la fel pe telefonul meu Samsung. Am descarcat de pe magazin play doua aplicatii care se ocupa cu facutul curateniei, sa zic asa. Clean Master se numeste una din ele. Mi-a eliberat cam 2GB, junk folders se numeau, iar actualizarea mai mers. Daca nici asa nu functioneaza, revino la setarile din fabrica ale telefonului si instaleaza jocul.