| sergiu_8543 a întrebat:

Ajutati-ma! Am o problema cand intru in test drive unlimited sa ma connectez zice ca nu sa putut connecta failed... FUNDA

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Ori serverul nu merge ori parola id incorecte ceva de genul ori conectiunea nu e buna.eu am toate necesarele si nu se conecteaza la The god father 2 e tot ca si TDU cu internet si nu merge.de aia nu mai incerc nimic online laughing
Cauta pe google TDU error online conected failed si cauti tutoriale si raspunsuri.