| Enuta_Robert_1995 a întrebat:

Ajutati ma va rog am Heroes of Might and Magic 3 Horn of the abyss si este in rusa.Nu reusesc sa il setez in engleza imi poate cineva spune cum sa rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cand ai instalat jocul, nu ar fi trebuit sa dai next-next, si sa fi atent cand te intreaba installer-ul ce limba doresti. Dezinstaleaza jocul apoi reia proceseul de instalare happy

1 răspuns:
| Enuta_Robert_1995 explică:

Da dar din pacate nu am stiut pentru ca era deja in rusa dar mersi