| Helaw22 a întrebat:

Ajutati-ma Va rog. Mi-am instalat Jocul Crafting and Building pe tel de pe Magazin Play si m-am conectat la xbox pentru a juca multiplayer. Nu imi merge si imi cere permisiune. Spune asa: " Tou cannot add friends because of how your Crafting and Building account is setup. This can be changed in your privacy & only safety settings on http://bit.do/XboxSettings.

CE INSEAMNA SI CE TRE SA FAC?! URGENT!

Răspuns Câştigător
| chesse1337 a răspuns:

Păi practic Crafting and Building este minecraft doar că o versiune mai veche si cu câteva texturi schimbate.Eu personal am Minecraft pe telefon, original(ultima versiune) si e crackuit si merge sa ma loghez cu xbox live. Faza e că și mie îmi mai arată așa câteodată dar când îmi arată asta doar ies din joc si reintru si își revine. Daca vrei îți dau un link cu minecraft original gratis

| Helaw22 explică (pentru chesse1337):

Da te rog

| chesse1337 a răspuns (pentru Helaw22):

Linkul de la minecraft:https://mega.nz/#! gk4m3YSa! DgbLeto3pREFdCAu1FTLb8HvysZP9NxtjxPukvVy3bY

3 răspunsuri:
| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Te duci la setari pe xbox-family settings si vezi daca e acc tau de copil, adolescent sau adult