| HypnoticPoison a întrebat:

Cum sa imi pun profilul de facebook "pe privat" (sa imi vada pozele si postarile pe wall doar cine am la prieteni). Sa apara atunci cand intra cineva pe profilul meu care nu il am la friends "Share only some information..." stiti voi. Am dat la account -privacy settings-friends si tot asa e.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy click pe "CUSTOM" si le THESE PEOPLE -alege FRIENDS apoi click pe "SAVE Setting"... Enjoy! Ai profil Privat!