| anonimbuc21 a întrebat:

AJUTOR! am fifa 15 si vreau liga 1 (rngp) il instalez, fac pasii de instalare..deschid fifa si nu imi apare liga 1! ce pot face?! is desperat.VA ROG AJUTOR

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

S-au saturat aia care fac fifa sa mai bage liga 1 si stii de ce?
Pentru ca e la pamant e vai de capul ei si mai are putin si moare.
De cand s-au tiganizat fotbalistii cu mizeriile alea de manele fotbalul nostru e la pamant si aia cu fifa l-au exmatriculat