| sabistu a întrebat:

Ajutor, am o problema. Mi-am uitat parola de la gmail si google mi-a suspendat contul, ce ma fac? Ca acum ma deconecteaza de pe orice cont de jocuri si imi cere un cod de pe email, ajutor
Dau funda celui mare ma ajuta in privat sau explica incat sa inteleg si sa ma descurc singur!
ID:Neni#6921 pe discord

Răspuns Câştigător
| alexhadarean a răspuns:

Fi atenta, intra pe google si iti scrii sign in google acount, iti bagi adresa de mail si parola care o sti tu, duoa dai la am uitat parola, automat o sa te intrebe sau o sa iti arate niste variante in care o poti recupera, normal contul tau este facut si pe un numar de telefon daca ii numarul tau o sa iti arate ultimele 3 numere de la el si atunci bagi numarul tau acolo si iti va veni un mesaj pe telefon cu un cod din 4 sau 6 cifre, bagi codul ala pe google si imediat iti cere parola noua si gata, sper ca te'am ajutat! Succes

| sabistu explică (pentru alexhadarean):

Deja am incercat si tot nu ma crede ca sunt propietarul dar mersi ca ai incercat

| alexhadarean a răspuns (pentru sabistu):

Daca as fi langa tine te'as ajuta...vu adta ma ocup am un service de telefoane, imi pare rau nu stiu cum sa iti explic altfel

| sabistu explică (pentru alexhadarean):

Ai idu meu de discord si ma poti contacta acolo sau vrei numarul meu?