| kiddieeXd a întrebat:

Hei! Am un telefon Samsung Galaxy Mini, si am o problema cu el, de cand l`am luat straight face. mi-am facut mai demult un cont de gmail pentru a descarca jocuri, teme etc. pe el, dar problema e ca mi-am uitat parola si nu mai pot descarca nimic angry. De fiecare data cand vreau sa descarc un joc, imi cere parola de la contul gmail, pe care am uitat`o straight face mi-am facut alt cont, dar tot parola de la contul vechi mi`o cere. Ce pot sa faac? nu mai pot descarca nimicaa. Am nevoie de ajutorul vostru. FUNDA MARE pentru raspunsul cel mai folositor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la setari si schimba contul.

| kiddieeXd explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, mi-am bagat alt cont de gmail, dar nu pot sa il sterg pe cel vechi deoarece am nu stiu ce date pe el si trebuie sa imi reformatez telefonul etc rolling eyes. Cand vreau sa descarc ceva de pe market tot parola de la contul vechi mi-l cere. HELPP!

| anonim_4396 a răspuns (pentru kiddieeXd):

Eu cred ca au si optiunea "recover password", daca stii optiunile pe care le-ai introdus la deschiderea contului o poti recupera.

3 răspunsuri:
| Alecsandrutsa a răspuns:

Heii! Ai rezolvat problema? Ca aceeasi o am si eu, doar ca eu am Samsung Galaxy Fit... siii nu pot sa-mi pun messenger sau facebook pe telefon, pentru ca imi cere parola aia. Nu stiu ce sa fac, is disperata!laughing