| Furti a întrebat:

Ajutor, la fifa 2008 in manager mode nu pot sa trec de un meci deoarece mereu dupa meci imi da crash si mi se opreste jocu, si in joc imi scria simulating...% si apare eroarea cum o remediez?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| Furti explică:

A eroare e fifa 2008 has stopped working

| Furti explică:

Pai deja facusem asta straight face Adica am instalat jocul cu iso si damon

| XxR0botzelXx a răspuns:

Pai daca fifa 2008 e instalat fara iconita e normal pentru ca la fifa 2008 producatorii au facut o mica greseala.Descara fifa 2008 ISO si fa-i iconita cu DAEMONTOOLS.