| ZapacitaaZapaciteloor a întrebat:

Ajutor! la metin 2 mondial tot incerc sa intru pe site si-mi spune :

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Ce fac sa scap de asta si sa pot intra pe site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Administratorul de site a pus interdictie pentru adresa ta IP din motive stiute de catre tine, injurii, spam, limbaj vulgar etc ori din eroare.

Nu pot citi continutul acelui site decat daca faci cerere catre firma de internet sa-ti schimbe adresa ip.
De asemenea poti vizita site-ul chiar daca ai interdictie, foloseste anonymous surf, ai mai jos o un link, da click pe el apoi in casuta din mijlocul paginii scrie adresa acelui website apoi apesi enter si navighezi in site.
In cazul in care nici asa nu merge, este o probleme interna cu acel site, adica nici altii nu-l pot vizualiza datorita unor probleme tehnice, poti ruga un prieten sa acceseze acel site de la el de acasa, daca la el merge si la tine nu, atunci este vorba despre faptul ca esti banata.
Intra cum ti-am spus mai devreme si foloseste pagina de mai jos urmand indicatiile explicate mai devreme
http://anonymouse.org/anonwww.html

1 răspuns:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Pai,nu poti, deoarece lucreaza la site.Si eu am aceeas problema, am avut probleme cu windowsul si trebuie sa instalez iar jocul.Deci din pacate trebuie sa asteptam pana ii da drumul.