| Soldan_Samuel_1993 a întrebat:

Ajutor...Vreau sa achizitionez un mouse gaming Hama uRage illuminated si am observat o diferenta...Pe unele scrie Urage si arata logosi pe altele nu..Care sunt mai bune..Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AureliusTPU a răspuns:

Ambele sunt bune dar eu zic sa alegi cu cel cu logo pentru ca daca se strica ceva si tu esti in garantie poti sa il schimbi dar fara logo nu prea ca zic ca e luat de pe alte siteuri chiar daca ai cutia si bonul.