| alin_9439 a întrebat:

Alt TPU de curand am incercat sa ma inregistre pe metin2 Buzau http://metin2bz.ro/index.php?s=register dupa ce imi fac contul imi supune ca trebuie sa confirm mail-ul dar nu primesc nici un mail si am asteptat 30 min si am facut 3 conturi stiti vreo solutie?

P.S Daca fac contul si incerc sa intru imi da cont banat! Funda

2 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Fa-ti contul pe alta adresa de mess. Cred ca o sa-ti mearga.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| alin_9439 explică (pentru TheKillerOfKillers):

laughing nu ti-am zis ca am facut 3 conturi?! desigur pe id diferite deoarece nu pot face mai mult pe acelasi id