| brokerul_4033 a întrebat:

Am 2 intrebari va rog sa-mi raspundeti la amundoua daca se poate am un hack de microvolts hacku se numeste microvolts hack v3.6 stiu parola da la netframework no stiu am incercat si admin da nu este
a doua intrebare
care stie sa faca cont pe toy wars este la fel ca micro numa ca e mai fain si cand faci cont trebuie mai jos un cod cu litere hiragana adica japoneze si nu stiu cum sal completez va rog ajutati-ma pls

MULTUMESC tuturor cei care dau un raspuns FOLOSITOR DAU FUNDA FOARTE MARE!

1 răspuns:
| RobyZipper a răspuns:

Hey poate ne putem ajuta amandoi eu stiu parola de la microvolts hack v3. 6 dar nu stiu de la net framework add me daca vr sa afli parola laposi_roberto2009@yahoo.com