| mcroxx19 a întrebat:

Am avut mc pe windows 7 si mergea doar versiunile pana la 1.6.4 inclusiv. De exemplu daca incercam sa ma joc pe 1.7.2, 1.7.5, 1.79 sau 1.7.10 mi se incarca greu imi aparea imaginea cu. Mojang si cand imi apatea cadrul cu Singleplayer multiplayer si options imi ingheta imaginea si nu puteam sa apas pe nimic. In schimb prietenului meu care are calculator si mai vehci ii merge toate versiunile. Amandoi avem acum windows xp. Pe calculatorul meu scrie Intel insinde pentinum 4. Var rog sa ma ajutati. Daca e din cauza draiver-elor va rog sa-mi da-ti link-ul de unde pot sa la de scarc. Cel mai complex si de ajutor raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Frate se incarca greu fiind ca descarca versiunea aia de Minecraft sti, ele sunt stocate in calculator in AppData (e un folder) Si ce spuneai acolo, nu iti porneste calculatorul? Fii atent nu au ce sa faca driverele asa ca stai calm si aia cu Intel bla bla bla e procesorul tau asa arata cand porneste nu-i nimic.
Deci ai ceva Skype fiind ca te ajutwinking

| mcroxx19 explică:

Nu as vrea sa-ti dau skype-ul meu dar am yahoo mail. mimecraftpedya@yahoo.co,