| claudiu97 a întrebat:

Am avut o perioada te timp cand jucam Metin2 Ro dar m-am plictisit de el. Dupa am inceput 4Story si la fel... M-am plictisit. As dori si eu jocuri gen metin si 4story, in romana si sa fie tot multiplayer. MS mult! Dau fondoi celui mai bun joc.

Răspuns Câştigător
| MyhayTheArcher a răspuns:

Battle of the Immortals(BOI) nu e in romana dar sunt destui romani care il joaca eu am tot cautat jocuri timp de 2 luni si am incercat de toate.Last chaos.king of kings, rakion, runescape si multe altele.dar niste colegi mi l-au recomandat si l-am incercat.mi-a placut.e interesant si cresti si destul de repejor pana la lev 65-70. Sper sa iti placa.

5 răspunsuri:
| Andrei12_3934 a răspuns:

S4League nu este in romana dar este super fain...il recomand.
http://s4.en.alaplaya.net/

| DeyvDavid a răspuns:

Daca te-ai plictisit de Metin2 Ro nu inseamna ca nu mai poti juca metin poti sa te apuci de privatewinking

| claudiu97 explică:

Nu mai vreau sa ma joc nici un fel de metin. Si sa stii ca nu-mi plac jocurile propuse, in afara de crossfire. Alte propuneri?

| claudiu97 explică:

Deja ma joc S4 League Andreitongue Alte propuneri?

| FuNNy_8854 a răspuns:

Pai Pandanda sau iMVU sau CABAL sau Paanfu sau M.A.T sau CrossFire
te rog da-mi funda...happy