| xRapid1923 a întrebat:

Am avut un wishlist pentru un pc si s-a scumpit cam mult peste buget si as vrea sa stiu daca imi recomandati acest pc http://www.pcgarage.ro/......ce-2x-4gb/ PENTRU GAMING OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| modjolica a răspuns:

Da,e destul de bun.E quad la 3.2, placa video e de 4gb pe 128 de bit, 8gb ram...deci,ruleaza orice joc actual, precum GTA V, Battlefield 4, Far Cry 4, The Witcher 3, Assassin's Creed Unity pe high end/ultra.Cel putin GTA V ruleaza in 60 fps pe high end

1 răspuns:
| Warchild a răspuns:

Salut
E foarte OK configuratie, dar e cam scump cel putin pentru mine, sunt 100% sigura ca daca ti-ai face un pc pe componente ai iesi mult mai ieftine, eventual sa prinzi anumite componente la reducere sau ceva oferte happyDaca crezi ca nu te descurci iti pot face o configuratie asemanatoare pe bucati si vei iesi mai ieftin.