| Gabriel_Razvan_2000 a întrebat:

Am ban la NFSW, nu scrie ca permanent.
Scrie asa: YOU ARE CURRENTLY BANNED FROM PLAYING THE GAME. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE.

Va rog ajutati-ma, aveam nivel 40. si vreo 5 masini puternice.

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa faci. EA Games au facut niste uptade-uri la joc in asa fel incat sa fie gasite toate hackurile. Daca nu ai folosit hack incearca sa contactezi pe aia de la EA prin mail.

1 răspuns:
| Vlad5631 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, contactaza-i pe cei de la suport sa vezi care e problema si daca este vreo greseala, dar daca nu este nici o greseala nu ai ce sa faci.