| xXAnnoyingOrangeXx a întrebat:

Am conexiunea buna la calculator,ma lasa sa joc jocuri multiplayer dar nu imi merge nici un browser, cand scriu ceva pe google crome sau internet explorer se incarca si la un momendat imi scrie ca nu a putut fi gasit sau ca am ceva la conexiune. Ce pot sa fac sa isi revina browserele? P.S am windows 10

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da o poza (sau un screenshot) cu ceea ce iti apare?

2 răspunsuri:
| Al3x998 a răspuns:

Ai ora setata?

| Boss491 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi alt windows, 8.1 sau 7, si foloseste alte browsere, mozilla firefox sau opera.