| Smekerutzul a întrebat:

Am counter strike 1.6 BesTial dar nu ma lasa sa imi modific setarile sa adaug servere favorite si in ultimul timp am observat ca atunci cand ii cer sa se inchida counter strikeul ma conecteaza la un server si imi adauga ce servere favorite vrea el. ce sa fac!

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Da asta e din cauza faptupui ca ai intrat pe un server ce ti-a modificat setarile intra din consola (`)si iesi de acolo quit si sunetu volume cat doresti incearca de acolo sa faci si daca nu-ti merge (convine) reinstaleaza cs-ul.Da eu iti recomand alt cs digital zone sau Ghotic.