| Marin-Badea_Ciprian_1995 a întrebat:

Am cumparat acum 2 luni World of Warcraft (Battlechest si Mists of Pandaria) si acum imi zice ca contul de WoW e inghetat (frozen). Intrebarea e de ce?

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Mie mi s-a intamplat exact la fel cu Catalyst si Burning Crusade, am luat si eu BattleChest si dupa o luna zicea ca e inghetat, iar apoi, la cateva zile spunea ca nu exista. Posibil sa fi fost de la inactivitate, sau din cauza ca ai fost reportat de un anumit jucator.De la altceva nu stiu ce...

1 răspuns:
| AsasinCreed1000 a răspuns:

Eu stiu ca la wow trebuie sa platesti lunar ca sa joci