| Aditu191 a întrebat:

Am cumparat de pe g2a 2 key dar nu au fost bune asa ca am cerut o rambursare si banii mi-au intrat in contul de g2a nu in paysafecard de unde s-au retras.
M-ar putea ajuta cineva sa imi zica cum sa ii adaug in paysafecard sau daca nu, cum ii pot folosi direct din contul de g2a?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Cumperi alt produs si cand iti spune sa alegi modul de plata, alegi portofelul sau credit g2a, nu mai stiu exact cum se numea.
Ai putea transfera banii ( puteai, nu stiu daca mai merge ) pe card bancar, dar nu pe paysafe.

1 răspuns:
| Aditu191 explică (pentru N0xEterniS):

Multumesc mult pentru ajutor