| boss88 a întrebat:

AJUTOR!
Am cumparat de curand un paysafecard de 25 lei si am dat sa bag pe steam 5 euro cu el...a mers toate cele bune
Mi-a venit ideea sa ma uit pe contul paysafecard daca pe acel cod mai sunt bani...cand m-am uitat mai aveam 1, ... lei
Este posibil sa bag mai putin de 5 euro pe steam cu paysafecard?
Sau este alta metoda sa bag banii din contul paysafecard pe steam?
Funda! Ajutor

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Ma hai sa iti explic niste variante cu netul asta si cardul,
1. cardul are un cont bancar
2. daca ai dat acordul inscris la banca sa elibereze sume din contul tau pe internet, folosind cardul, doar atunci poti transfera din contul de pe care folosesti cardul
3. trebuie sa fi major sa poti folosi cardul bancar altfel ai nevoie de acordul parintilor
4. eu am mai mare incredere in paypall decat in ce restul,
5. poti folosi un card online doar dupa ce a fost validat
sper ca a fost de ajutor