| MateocCristina a întrebat:

Am cumpărat din supermarketul Carrefour 2 carduri gift fiecare valoric de 50 lei.
La introducerea codului in aplicația Roblox îmi cod invalid. Ce pot sa fac unde sa ma adresez? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te-ai gandit ca cardul gift de la carrefour nu este pentru genul asta de aplicatii?

Nu se poate face plata sau ce doresti tu pe online pe roblox pe steam sau orice alte platforme si aplicatii.

Mai nou nu recomand nici plata cu paysafe am patit si eu si nepotemio sa ne fie blocate codurile paysafe degeaba, fara motiv!

Citeste despre ce poti face cu acel card luat din Carrefour

https://corporate.carrefour.ro/servicii-utile/card-cadou

Uite ce spune pe siteul oficial ca poti face cu acest card de la ei:

Îl poți încărca cu orice sumă între 10 lei (valoarea minimă) și 1.000 lei (valoarea maximă), iar valabilitatea lui este de 1 an. Poate fi folosit în oricare dintre hipermarketurile Carrefour, magazinele Market, Express, Supeco si pe carrefour.ro.

| Wr3nch a răspuns:

Dar ai cumparat card cadou pentru carrefour, sau card pentru robux? Ca is 2 lucruri diferite.