| razvy00 a întrebat:

Am cumparat ieri jocul Mercenaries 2: World in Flames din magazin si tot imi da o eroare in legatura cu fisierul vz. wad (fisierul este pe dvd) imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mastersinky a răspuns:

Sa te duci inapoi cu jocul cum am facut eu cu un joc sa le zici sa til probeze deoarece sunt probleme cu el sau daca nu inseamna ca e din cauza la calculatorul tau. data viitoare uitate in chenarul de pe carcasa jocului si uitate daca corespund toate cerintele cu calculatorul tau