| MariusDumitru53 a întrebat:

Am cumparat o extensie a jocului catan ce ar trebui sa cumpar ca sa fie jocul complet?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Cichirea_1991 a răspuns:

Trebuie jocul de baza, apoi extensia pentru acesta si pentru a juca mai multi. Dar in acelasi timp cu jocul de baza mai vin alte ( Orase si cavaleri, Pirati si exploratori...etc) care vin in combinatie cu jocul de baza, extensia de la jocul de baza nu merge si la acestea, aceste jocuri au si ele propriile extensii. Sunt multe jocuri care le poti avea si combina, dar esential este sa ai jocul de baza si extensia pentru el, apoi dupa bunul plac poti sa mai ei, eu recomand pirati si exploratori!
Spor la joc

P.s. Daca esti amabil sa ma ajuti si tu:
http://wargamingbonus.com/LNRdkB
(un clic, sa deschizi atat. Este de la world of tanks)