| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Am cumparat un cont de steam si avea cs go-ul banat. Imi apare asta https://imgur.com/a/SRbRfnN. Am incercat sa joc dar imi spune ca nu pot juca deoarece sunt inca pedepsit. Nu am mai jucat cs go niciodata, dar asta pare diferit. Pe steam imi zice ca are VAC. Voi putea juca vreodata?

3 răspunsuri:
| Ioan_Frincu_1992 a răspuns:

Trebuie sa iesi din grupul acela daca nu merge poti intreba si la suport poate ai un timp de pedeapsa.

| MarianDeMart a răspuns:

Nu vac ban inseamna ca ai jucat cu hackuri, iar acum ca sa te mai poti juca trebuie sa iti fac alt cont de steam si sa il cumperi de exemplu pe g2a e mai ieftin sa cumperi cs go, iti da o cheie si o activezi

| MarianDeMart a răspuns:

Deci stai vac poate insemna ca nu poti juca alte jocuri ex; tf2 dar cs go-ul din cate vad eu din mesaju ala doar ai fost penalizat deci logic da ai putea juca