| Rangoler a întrebat:

Am cumparat un joc de pe g2a si codul pe care mi l-a dat este doar din 14 cifre si cand am vrut sa il activez pe steam nu am putut, cum as putea sa il activez?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Jurasim a răspuns:

Probabil acel joc nu este compatibil cu platforma steam prin urmare nici pe steam nu l-ai fi putut cumpara daca ai fi vrut direct de acolo, trebuie sa folosesti platforma adecvata
https://www.allkeyshop.com/blog/ probabil ai auzit de acest site, te ajuta sa cauti jocuri si sa le cumperi de pe cele mai ieftine posibile site-uri; iti arata si in timp real pe ce platforma este jocul respectiv valabil

1 răspuns:
| Rangoler explică (pentru Jurasim):

O sa vad multumesc