| Paul_Margutoiu_1989 a întrebat:

Am cumpărat un paysafecard de 50 de euro din Germania cum pot să îl schimb in lei.Sau dacă am cont făcut în România nu este valabil? Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, nu-l poti schimba, doar sa dai psf-ul tau pe un alt psf facut in Romania dar iti recomand sa nu faci asta ca o sa ramai fara psf.
Nu, daca contul este facut in Romania nu te lasa sa bagi psf-ul in cont din cate stiu ca am incercat si eu si zicea ca psf-ul nu este facut in tara mea sau ceva de genul.