| rlr09 a întrebat:

Am descarcat Counter- Strike 1.6 si nu merge sa joc pe internet, nu apare nici un server nici cand dau refresh all si sunt conectat la internet. De ce nu merge? Imi apare un scris acolo Could not game master... ceva de genu.Cum fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| George2000_6958 a răspuns:

La multi nu merge, nici mie...Dar poti intra pe net si scrii acolo servere de cs si iti va da un ip dai copy intri in cs intri in console si scrii acolo connect si ipul care l-ai copiat
Bafta!

| qAndu a răspuns:

Scrie asa pe google. Counter-strike v23 patch o sa vezi ca o sa iti mearga pe net dar ala cu could not game master e dela cs happy