| adelinel9 a întrebat:

Am descarcat Driver San Francisco, am pornit instalarea, am ales folderul in care sa instalez si apoi imi cere activation codelove struckxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx.Va rog dati-mi-l! Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai descarcat altceva! De fapt ai descarcat Driver San Francisco pentru PS3, Xbox 360 sau consola wii. Nu stiu pe care din ele dar nici unul nu merge pe PC.
Driver San Francisco pentr PC ->data de lansare oficiala a jocului este 27 septembrie 2011. Dupa cum vezi pentru PC inca nu a aparut! Mai asteapta putin.
Bafta!