| drgby a întrebat:

Am descarcat Euro Truck Simulator 2 si dupa ce am jucat ceva timp masina nu mai merge in fata, am setat comtroalele dar tot nu merge.
Ce sa fac?

1 răspuns:
| Arl34 a răspuns:

Salut,daca joci din volan, iti sugerez sa intri in contol panel si sa-l calibrezi foarte bine.In cazul in care joci din tastatura uitate daca merge si la alte jocuri sageata in sus si daca nu inseamna ca tastatura nu este buna sau praful a intrat pe la buton. Daca sageata merge la alte jocuri incearca sa dai,, Reset control,,. Sper ca te-am ajutat.