| Derkes a întrebat:

Am descarcat gta 5 pe laptop si se incinge foarte mult. Are urmatoarele specificatii : I3-7020U, 2.30GHZ, 4 gb ram, DirectX 12, placa video integrata Nvidia GeForce MX110 cu 3 gb. Nu ma deranjeaza ca se incalzeste excesiv, dar nu vreau sa se strice

2 răspunsuri:
| LikeForMe123 a răspuns:

Instaleaza speccy sa vezi specificatiile detaliate si temperatura componentelor, iti recomand sa iti cumperi si un cooler special pentru laptop sa-l pui dedesubt.

| Wr3nch a răspuns:

Cumperi un cooler extern, il bagi la usb sau la priza cu un incarcator de telefon si cablu mai lung si nu ai treaba